KANCELÁŘSKÝ KOMPLEX, PRAHA, zatěsnění vzduchotechniky

Nezaregulovatelný přívod vzduchu pro kancelářskou budovu byl skutečným problémem. 

Vícepodlažní kancelářský komplex na Praze 4 se potýkal s problémy při zaregulování soustavy během spouštění systému. Přestože vzduchotechnická jednotka pracovala na hranici svých možností, ve spodních patrech objektu nebylo dosaženo ani nejnižšího nutného přetlaku pro správnou funkci konstantních regulátorů průtoku, a objemy přiváděného vzduchu byly zcela nedostačující.

Při zevrubné kontrole vzduchovodu byly shledány zjevné nedostatky jak v dílenském provedení potrubí, tak i v zanedbané montáži. Vzhledem k zazdění šachet byla aplikace AEROSEAL jedinou možností, jak potrubí zatěsnit.

Lokace Praha, Čr
Datum 01/2020
Celkový únik před aplikací 401 l/s
Celkový únik po aplikaci 40 l/s
Snížení úniku vzduchu 90%


Výsledek

Bylo provedeno zatěsnění stoupacího potrubí přívodu vzduchu v nepřístupné, obezděné šachtě. Celá aplikace probíhala uvnitř potrubí, kam se veškerá technologie nastěhovala servisním otvorem ve VZT jednotce. Jednalo se o první podobnou aplikaci této technologie v Evropě!

 

 

Další referenční realizace zatěsnění vzduchotechniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace